DOMŮ > Aktuality > All In Print Shanghai 2018

AKTUALITY

Výstava All In Print Shanghai 2018
Ve dnech 24. - 28. Října proběhla v čínském městě Shangai velká mezinárodní výstava All In Print 2018

Protože naše společnost Versotrade drží krok s aktuálními trendy v oblasti polygrafie, tak na této výstavě nemohla chybět.

Letošní ročník se nesl v duchu rekorního zájmu. A to jak ze strany vystavovatelů, tak z řady návštěvníků. Byli zde k vidění vystavovatelé z celého světa a společně překonalihranici 800 stánků . Výstava proto byla rozdělena do 7 tématických pavilonů Tyto pavilony pak naštívilo více 100 000 návštěvníků . Díky těmto číslům se tak tato výstava řadí mezi největší v oblasti Asie.
Na tuto výstavu se vypravilo samotné vedení společnosti.
Zadali si mnoho cílů, kterých na All In Print 2018 chtěli dosáhnout.
Mezi ty nejdůležitější patří tyto:
1) Prohloubení vztahu s aktuálními dodavateli
2) Zjištění nových trendů v polygrafii
3) Navázání nových spoluprácí s kvalitními dodavateli z celého světa
Jedním z největších stánků v oblasti výsekových strojů a strojů s horkou ražbou byl stánek společnosti Guowang - Wohlenberg , jež Versotrade výhradně zastupuje. Společnost Guowang zde předvedla své novinky, a to inovovativní výsekové automaty a řezací centrum. Jednou z nich je výsekový automat T 106 B, který zvládá také blanking. Druhým z nich je stroj s označení S106 DYYQ, který má dvě výsekové stanice za sebou. Je díky tomu schopný při jednom průchodu papír jak orazit, tak také vyseknout. Následně také předvedli celé řezací centrum, které dodávají též firmě Wohlenberg. Zástupci obou společností se osobně znají z mnohých návštěv, které mezi oběma společnostmi již v minulosti proběhly. Došlo tedy na společnou večeři, kde se diskutovaly budoucí obchodní plány a strategie spolupráce.

Celý svůj "areál" zde měla také dodavatelská společnost UPG, se kterou Versotrade velmi úzce spolupracuje. Společnost UPG pod sebou sdružuje mnoho různých výrobců. Díky této spolupráci máme přehled o všech oblastech na poli polygrafie a dokážeme našim zákazníkům podat relevantní informace o tom, které stroje z Čínského trhu jsou kvalitní a a které jsou vhodné pro investici.Co se týká informování se o nových trendech a technologiích , byla tato výstava k tomu přesně určená. Naši zástupci zde strávili doslova několik dní obcházením jednotlivých prezentací vystavovatelů z celého světa. Tyto poznatky o nových technologiích a trendech tak využije společnost pro správné směřování svého portfolia. Budeme také schopni lépe pomoci našim zákazníkům v rozhodování, jaký stroj si pořídit a na jakou technologii se zaměřit.Na výstavě jsme navázali nové spolupráce s výrobci, kteří nabízejí kvalitní a zajímavé stroje.Vedení společnosti zde našlo pár výrobců, kteří kvalitou a technologií svých produktů byli natolik zajímaví, že se je rozhodli oslovit a navázat tak novou spolupráci. O těchto nových partnerech Vás budeme již brzy informovat. Zatím můžeme prozradit jen to, že se jedná o výrobce, kteří svá sídla nemají v Číně, ale v Evropě a Americe .

Pokud by Vás zajímali detailnější informace o této výstavě a nebo máte zájem zjistit, jaké jsou momentální technologické trendy a co se dá očekávat do budoucna, neváhejte kontaktovat naše prodejce.