Stroje

Automatic Multi-functional Crash Lock Bottom skládací a lepící stroj ZH-1000D

Automatický stroj na skládání a lepení krabiček s funkcí předlamu. Tato funkce umožňuje lom první hrany o 180° a třetí hrany o 90°. Díky předlamu mohou být složené krabičky snadno otevřeny, což je vhodno zejména pro zakázky, které následují do strojního plnění. Zvláště vhodná je tato funkce pro krabičky pro farmaceutický průmysl.

Ovládací panel

Slouží k ovládání celého stroje. Umožňuje obsluze snadno zapnout/vypnout nakladač a sekci skládání. Slouží také k upravování produkční rychlosti lepičky.

Nakladač

Spodní nakládání pomocí frikčních pásu. Ideální technologie pro práci s lepenkou. Pomocí čelních zarážek může být nakladač snadno nastaven na jakoukoliv sílu lepenky.

Lepící jednotka

Nanášení lepidla probíhá pomocí nanášecího kolečka. Šíře kolečka je 3 mm (opčně může být 5 mm). Používá se disperzní lepidlo. Systém obsahuje také frézku, která slouží k zdrsnění povrchu pro lepší nanesení lepidla. Frézka je vhodná zejména pro krabičky, které jsou potaženy laminem.

Skládací část

Pomocí pásů a speciálních nástrojů dochází k finálnímu skládání krabiček, které poté vstupují do lisu. Velká variabilita použití nástrojů v této sekci zajišťuje, že krabičky různých tvarů jsou vždy perfektně složeny.

Lisovací část a PLC

Model ZH-1000D (Advanced Configuration)
Rychlost pášů 0~220m/min postupné nastavení rychlosti
Váha papíru 210~600g/m2
Skládání krabiček Vyrovnávání – předlam – Crash Lock – skládání – lepení
Nakládání archů Automatický nakladač
Způsob ohýbání První, druhý a čtvrtý ohyb o 180°, třetí ohyb o 135°
Lepení Spodním diskem
Příkon Jedna fáze、AC220V、3.7kw
Váha 2000kg
Rozměry 9 000 X 1100 X1300 (mm)
Rozsah počítání 0-999999 (full automatic)