Stroje

Stroj na výrobu papírových sáčků s obdélníkovým dnem využívající podávání z archu

Tento stroj je určený k výrobě papírových sáčků se čtvercovým dnem bez úchytů z listového papíru a je ideálním zařízením pro vytvoření papírových tašek střední a vyšší třídy.

Díky implementaci kroků, včetně podávání papíru, ukládání linek, bočního lepení, tvarování trubek a tvarování dna, má tento stroj účinně zajistit vysoce kvalitní papírové tašky a také ušetřit náklady. Tento stroj je vybaven pokročilým podavačem papíru a může provádět nepřetržité podávání, čímž zvyšuje produkční kapacitu. Perfektní zařízení na nanášení lepidla a tavného lepidla zajišťují, že stroj dokáže zpracovat různé druhy papíru, a tak je schopen vyrábět různé vynikající papírové tašky, které jsou vhodné zejména pro potravinářský, oděvní a luxusní průmysl.

Výhody

Formovací zařízení dna stroje FB-14QFB vyrobí 5 papírových sáčků najednou, čímž zvyšuje produkční rychlost oproti tradičním modelům.

Díky přímé výrobě plochých poutek na papírovém pásu nemusí zákazníci již dále spoléhat na tradiční externí výrobu a mohou ušetřit až 50 % papíru. Tato konstrukce se také vyznačuje efektivnějším balením a výstupem hotových papírových sáčků/tašek.

Stroj na výrobu plochých papírových poutek

Tento stroj představuje novou generaci našeho nově vyvinutého stroje na výrobu poutek, ke kterému vedla cesta přes nepřetržitý výzkum a vývoj. Stroj vyrábí rychlostí 230–300 ks/min. a snadno se obsluhuje. Prostřednictvím komplexního procesu vytvoří čtyři ořezané role papíru, ze kterých je vytvořen plochý proužek a nakonec ploché poutko. Je možné jej kombinovat s lepicím systémem a skládací linkou, které významně zvyšují rychlost výroby, což je výhodné při masové produkci.

Stroj ořezu papíru

Tento stroj poskytuje různé šířky papírových rolí pro tiskový stroj, tvorbu poutek, papírových proužků a stroj na výrobu papírových sáčků/tašek. Stroj používá pás jako vstupní materiál, rychle jej podélně řeže, aby připravil papírové role o různé šířce. Stroj má jednoduchou obsluhu a je možné zvolit funkci automatické detekce zkosení. Stroj obsahuje také zařízení kontroly napětí. Můžete provádět ořez papíru na různé šířky podle vašich potřeb.

Stlačený vzduch Tlak: 0.8 MPa

Objem: přibližně 2 m3/h

Olej a vlhkost: ≯8 mg/m3

Napětí 3 fáze, 380V±10%, 50 Hz
Instalační výška Max. nadmořská výška: 1500 m
Požadavky na okolní prostředí Relativní vlhkost: Max. 65 % při 40 °C

Rozsah teploty: 10~40°C