Stroje

Plně automatický stroj na výrobu papírových sáčků s obdélníkovým dnem a plochým poutkem

Tento stroj je určený k výrobě papírových sáčků/tašek s obdélníkovým dnem a plochým poutkem z role papíru, role překryvného papíru a role papíru pro poutko a je ideálním vybavením pro rychlou výrobu příručních sáčků. Díky implementaci automatických kroků zahrnujících výrobu poutka, uchycení poutka, vytvarování a odřezání těla sáčku a vytvarování dna tento stroj účinně šetří výrobní náklady. Přesný proces výroby plochého poutka a speciální funkce počítání sáčků významně zvyšuje efektivitu balení dokončených produktů. Díky perfektním technologiím a vysoké rychlosti tento stroj vyrábí papírové sáčky s vysokou kvalitou v mnoha různých formách, které se hodí zejm. pro potravinářský a oděvní průmysl.

Výhody

Formovací zařízení dna stroje FB-14QFB vyrobí 5 papírových sáčků najednou, čímž zvyšuje produkční rychlost oproti tradičním modelům.

Díky přímé výrobě plochých poutek na papírovém pásu nemusí zákazníci již dále spoléhat na tradiční externí výrobu a mohou ušetřit až 50 % papíru. Tato konstrukce se také vyznačuje efektivnějším balením a výstupem hotových papírových sáčků/tašek.

Stlačený vzduch Tlak: 0.8 MPa

Objem: přibližně 2 m3/h

Olej a vlhkost: ≯8 mg/m3

Napětí 3 fáze, 380V±10%, 50 Hz
Instalační výška Max. nadmořská výška: 1500 m
Požadavky na okolní prostředí Relativní vlhkost: Max. 65 % při 40 °C

Rozsah teploty: 10~40°C