Stroje

Řezací plotr z role na roli VD320III

VD320III je na trhu dobře známá jako nejrychlejší digitální nožová řezačka a dokončovačka.

Tato vysokorychlostní, ekonomická digitální dokončovačka má jedinečný designový koncept, který se liší od ostatních konkurentů. Jedná se o hybridní systém, který kombinuje systém s rovnou plochou a „z role na roli”. Posun papíru je pouze ve směru vpřed, aniž by se opakovaně pohybovala dopředu a dozadu jako konkurence. Přesnost registrace je tedy na prvním místě.

Automatický systém hlídání okraje vodicího pásu zaručuje přímý směr během produkce.

Systém s dvojitým nožem zvyšuje rychlost a můžete použít maximálně 4 nože současně. Tlak nožů lze elektronicky regulovat pro každou hlavu zvlášť a 2 různá nastavení tlaku pro každou hlavu. Vakuový stůl drží pás pevně s řeznou plochou 320 mm x 400 mm.

Jedná se o „vše v jednom” model včetně laminování, odstranění matrice, řezání, ořezávání a oddělení malých rolí. Dlouhý štítek lze řezat bez omezení funkcí děleného řezu.

 VÍCENOŽOVÝ – (Max. 4 jednotky) – Rychlejší díky použití více nožů (standardně 2). Nezávislá kontrola každého nože Přesné pohyby X-Y řízené servem.

● VOLITELNÝ PŘEVÍJEČ PRO LAMINAČNÍ FÓLII – Volitelný převíječ pro podporu laminační fólie (Backliner).

● SYSTÉM VEDENÍ – Standardní vestavěný systém vedení pro odpovídající rovnost posuvu média. Garantovaná pevná přesnost odřezaných mini-válců pro procesu řezání.

● AUTOMATICKÁ KONTROLA NAPĚTÍ – Spojka s magnetickými částicemi pro 1 odvíječ a 2 převíječe. Elektronická kontrola individuálního napětí jednoduchým a přesným způsobem.

● ŘADOVÁ STUDENÁ LAMINACE – Vestavěná jednotka studené laminace. Souběžná kontrola registrace pomocí regulátoru jemného nastavení na konci ramena.

● ŘADOVÉ ŘEZÁNÍ & ODDĚLENÍ -Podpora až 15 nožů (standardně 4). Individuální kontrola hloubky a polohy. Souběžná kontrola registrace všech nožů dohromady pomocí regulátoru jemného nastavení.

● SPOJOVACÍ DESKA MÉDIÍ – Vestavěná spojovací deska od okraje k okraji. Jednoduchá instalace nových válců s udržením stabilní rovné dráhy posuvu. Minimalizace ztrát médií a doby izolace média.

● PNEUMATICKÉ EXPANZNÍ VÁLCE – Jedno stisknutí tlačítek pro snadné vložení a odebrání válců médií. Pneumatické roztažitelné kotouče použité v odvíječi a 2 převíječích.

Max. průměr role 450 mm
Šířka role 40 ̴ 340 mm
Max. šířka řezání 310 mm
Max. délka řezání 400 mm
Rychlost řezání 6 m / min pro nálepky 10 x 10 cm, max. 9,8 m/min
Multi-řezací systém 2 kusů (standard) max. 4 kusů
Řezací jednotky 4 kusů (standard) max. 15 kusů
Řezací přesnost ± 0,1 mm
Max. řezací rychlost 100 m/min
Šířka řezu krajů 10 ~ 330 mm
Výkon 100 ~ 240 V, 1000 W
Propojení TCP / IP, USB
Rozměry 1600x1000x1360 mm
Hmotnost 520 kg

 

Categories