Stroje

Výsek příprava

Ekonomická a efektivní rylovací příprava na fóliovém podkladu. Optimální rylovací systém pro všechny aplikace z hladké lepenky, vlnité lepenky, displejů nebo skládačkového kartonu. Dokonalá manipulace a snadné seřezávání. Vynikající přilnutí na výsekovou desku.

  • Standard
  • Ultratenké
  • Off-center
  • Lepenka
  • Dvojitý Ryl

 

 

 

Vyrobeno z jedinečného pryskyřičného materiálu. Patří mezi nejodolnější rylovací matrice na trhu.
Dokonalá rylovací příprava pro všechny aplikace a materiály – ať již se jedná o čerstvá vlákna nebo recyklovaný materiál, papír nebo skládačkový karton, kašírovanou mikrovlnu nebo vlnitou lepenku,
celoplošně potištěnou, potištěnou UV tiskem či potaženou kašírovanou fólií.

X RESIN podklad je vyroben z průhledné pryskyřice s velmi vysokou tvrdostí a odolností proti
opotřebení. Výdržnost až 300 000 opakování. Zlepšuje účinnost výseku a zvyšuje efektivitu výroby. Je vhodný pro zpracování velkých zakázek.

Předností T RESIN podkladu je vysoká tvrdost a odolnost proti opotřebení. Lze snadněji upravovat než X RESIN díky pružnějšímu materiálu.
Výdržnost až 90 000, pro zpracování středních až velkých zakázek.

Předností T RESIN podkladu je vysoká tvrdost a odolnost proti opotřebení. Lze snadněji upravovat než X RESIN díky pružnějšímu materiálu.
Výdržnost až 90 000, pro zpracování středních až velkých zakázek.

K dispozici v šíři 8 mm a 5 mm. Vysoce kvalitní pryž s teplotní a chemickou odolností. Balení 100 ks.

Patch Tape slouží k podlepení výsekové desky a lepšímu výsledku výsekového stroje. Pásku má dobrou přilnavost, lepidlo použité na této pásce je vyvinuto tak, aby se snadno odvíjelo z role, ale zároveň dobře drželo na pásce, i když je vyjmuta ze stroje a srolována.
Pásku lze lepit i ve vrstvách, žádné zbytky lepidla. Díky své mimořádné tvrdosti je ideální pro dlouhotrvající a opakované práce. Stroj běží hladce a tlak je rovnoměrně rozložen.

Kovová podlepovací páska v šíři 6 mm, návin 10 m a tloušťce 0.03, 0.05 a 0.10 mm.
Vysoce přilnavé a snadno střihatelné kovové pásky pro redukci tlaku sekacích nožů ve výsekové desce.

Categories