Stroje

CCD-Positioniermaschine zur Herstellung beschichteter Schachteln

    • Krátká doba nastavení: (1) Díky dvěma kamerám může tento stroj zachytit polohu papíru i polohu krabice, což výrazně zkracuje dobu nastavování.
    • Možnost duální pozicovací jednotky umožňují výrobci umístit dvě krabice najednou, s různou velikostí, obvykle se vyrábí víko a základna současně, což zvyšuje efektivitu.
    • Stroj využívá k pozicování Dvě vysokorychlostní průmyslové kamery s velmi vysoká přesností díky tomu disponuje velký zorný úhlem což usnadňuje nastavení.
    • Klíčové komponenty stroje jsou od renovovaných výrobců: Robotické rameno Yamaha japonský reduktor Nidec-Shimpo, japonský servomotor Tamagawa, šroubový drážkovaný hřídel PMI.

Plně automatická linka na výrobu tuhých krabic je kombinací 3 strojů, stroje na lepení rohů, polohovacího stroje CCD (s lepením a polohováním) a stroje na tvarování tuhých krabic. Nejprve savková hlava naloží lepený papír do mazacího válce. Ten jej následně s vrstvou lepidla položí na pásový dopravník. Mezitím stroj na lepení rohů  formuje krabice z šedé lepenky a přivádí krabice na pásový dopravník. Pozicovací stroj tyto krabice uchopí a položí na lepidlem natřený papír. Následuje proces horního lisování pro řádné přilnutí krabice k lepidlu a nakonec jsou výrobky dodány do stroje na tvarování krabic, kde se krabice obalí. Nakonec může produkt pokračovat do lisování pro odstranění vzduchových bublin.

Maximální velikost boxu (jeden pruh)                      D450*Š420*V120 mm

Minimální velikost krabice (dvoupruhová)             D50*Š50*V10 mm

Pracovní rychlost                                                           15-30 ks/min

Přesnost                                                                          ±0,2 mm

Velikost stroje                                                                1800 × 1200 × 1850 mm

Hmotnost stroje                                                            500 kg

Příkon stroje                                                                   AC220V/2,5 kW

Vzduchový kompresor                                                  6-8 barů