Stroje

COASO iCuejet 370 Series – Digital 2D/3D UV Parciální lakování se studenou ražbou

COASO iCueJet 370 Digitální 2D / 3D UV parciální lakování se studenou ražbou se zaměřuje na efektivitu a synergii po tisku, dávají tiskovým úlohám bezkonkurenční vizuální efekty a vynikající luxusní trojrozměrný dotyk, s perfektním pozicováním, dlouhodobě stabilní produktivitou a s nízkou spotřebou materiálu.

Nová technologie inline folie může přinést ten nejlepší a dokonalý efekt fólie při velmi nízkých nákladech, což výrazně zvyšuje přidanou hodnotu tištěných produktů, pomáhá zákazníkům řešit různé obchodní aplikace a rozšiřovat vysoce hodnotné obchodní oblasti.

COASO má jedinečné řešení pro tisk barevných obrázků na kovové povrchy. Ergonomický design iCuejetu umožňuje operátorům snadno dosáhnout libovolné části stroje.

Většina přístupných částí je umístěna v dosažitelné výšce a během provozu se operátoři vyhnout ohýbání. Tiskové hlavy jsou udržovány ve vhodné poloze, které nejsou náročné na čištění a údržbu. Inkoustový systém je navržen tak, aby byl doplňován bez jakéhokoli zastavení, což umožňuje stroji pracovat nepřetržitě po dlouhou dobu.

Tiskové hlavy vyrábí průmyslově známý výrobce XAAR ve Velké Británii. Jejich jedinečná technologie hlav je v oboru velmi známá pro svoji spolehlivost a výkon. Hlavy mohou produkovat 8 různých velikostí teček v jednom průchodu tisku, což umožňuje mnohem větší flexibilitu při umisťování 3D obrazu na tiskové objekty.

Ovládání iCueJet je jednoduché, snadno použitelné rozhraní umožňuje komukoli operaci bez problémů převzít. Stroj je vybaven kamerovým systémem, který před tiskem přesně lokalizuje své registrační známky. Jakýkoli nesoulad bude interně opraven systémovým softwarem, který zajistí, že produkci lze provádět s minimálním zásahem člověka.

Další jasnou výhodou na iCueJet je schopnost tisknout variabilní datový text přímo, aniž by musel projít procesem předběžného zpracování před tiskem. Tím se výrazně zkrátí doba přípravy, zejména pokud jde o tisk personalizovaných produktů v jakémkoli velkém množství.

Výhoda použití iCuejet 370 pro lakování
S tiskárnou iCuejet 370 můžete tisknout obrázky s vysokým leskem, na konvenční ofsetový laminovaný materiál nebo digitální tištěný materiál (Aby se zajistil efekt, měla by být hodnota barvy podkladu mezi 38-44 barvivy).

Zvýrazněte efekt
iCuejet 370 může používat různou hustotu na jakoukoli barvu, zejména na kovovou barvu. Zlepšuje vzhled a dojem konečných produktů.

Třpytivý efekt
Na základě patentové techniky může iCueJet vytvořit tisk s odlišným vzhledem a pozadím v určité oblasti. To umožní, aby propagační materiály vstoupily na reklamní trh.

Braillovo písmo
Inovativní Braillovo řešení iCuejet je navrženo tak, aby nabídlo pomoc zrakově postiženým lidem, s mnohem jednodušším způsobem tisku a výroby. Při vytváření kresby může být spojeno s jakýmkoli řešením pro publikování na počítači.

Pozicování Boční známka, automatické polohování Duo CCD
Formát souborů PDF / TIFF
Šířka tisku 330 mm
Přesnost tisku ± 0,2 mm / ± 0,008 palce (ve směru X i Y)
Tloušťka lakování 0.02-0.1 mm
Tloušťka tisku Variabilní tloušťka, 20-80 µm
Rychlost tisku 36 ks/min
Zásobování inkoustem Průmyslový systém recirkulace inkoustu, během tisku není třeba čištění
Rozměry archu Šířka:279-370 mm, délka: 210-750 mm
Gramáž 110 – 400 g/m²
Typ inkoustu UV čirý inkoust
Průměrná spotřeba inkoustu 20 ml / m²
Rozměry stroje 6500 × 1000 × 1750 mm
Hmotnost stroje 1750 kg