Stroje

JetTouch B2 – UV Parciální lakovačka se studenou ražbou

Naše společnost se zaměřujeme na novinky v průmyslových trendech a nový vývoj v oblasti dokončování digitálních tisků. Nabízíme Vám nejlepší dostupné řešení pro bodové UV lakování a digitální ražbu. Tento stroj nepotřebuje formu ani desky pro ražbu. Je ideální pro malé a střední zakázky. Umožňuje udělat přímé UV lakování a studenou ražbu fólií přímo z počítače do tiskového archu. Může vytvářet 3D efekty a kovový lesk pro tisk. Nyní nabízíme modely ve velikosti formátu A3 + a B2 a můžeme je přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Proces nanášení přípravného povlaku: Před UV lakováním odfoukněte vzduch a naneste povlak pro přípravu. Bodové potahování a / nebo studená ražba je poté nanášena hlavami s tryskami.

Technologie lisování za studena:
Fólie se obtiskává pouze na místo, kam byl v předchozím kroku nanesen povlak pro přípravu. Technologie studené ražby s sebou přináší možnost výrazně snížit odpad folie. Pokud je oblast ražby velmi malá, může se fólie navinout zpět a může dojít k opětovné ražbě, čímž dochází k snížení produkčních nákladů.

Digitální bodové UV lakování:
Díky hlavám s tryskami můžete provádět UV lakování přímo ze zadání z počítače. Takovýto způsob práce je velmi rychlý a jednoduchý.

3D efekt:
V jednom průchodu můžete vytvořit různou tloušťku povlaku od 10 do 100 mikronů, což je dobré pro personalizační design.

Digitální lisování:
Bez nutnosti používat formu nebo lisovací pláty můžete provádět ražbu přímo z počítačového souboru na výtisky, což šetří čas a náklady.

Vícenásobná ražba:
S několika průchody můžete provádět vícenásobnou ražbu, aby se do tisků dostal třpytivý efekt. Můžete tak mít efekt UV lakování a studené ražby na jednom výtisku.

Min. velikost archu 320 x 464 mm
Max. velikost archu 530 x 760 mm
Max. šíře lakování 500 mm
Hmotnost archů 135 – 675 g/m²
Tloušťka lakování 10 μm – 100 μm
Rychlost lakování 3000 archů/hod
Pozicovací systém CCD kamera
Přetisková přesnost 200 μm
Výška stohu v nakladači 800 mm
Max. délka folie 1 200 m
Rozměry stroje 6 500 x 1 200 x 1 800 mm
Napájení 10 kW, 380V 3P, 50 HZ