Stroje

Gietz Foil Commander 1060

Automatický stroj na horkou ražbu – Foil Commander 1060. FSA 1060 Foil Commander se používá na horkou ražbu fólie na skládané krabice, například v oblasti potravinářství (čokolády, sladkosti) nebo v nepotravinářské oblasti (kosmetika, tabák), jakož i při výrobě tiskovin (vizitky, štítky nebo časopisy). Foil Commander je také nejlepší volbou pro bezpečnostní průmysl. Stroje Gietz jsou schopny plné prokázat své flexibilní výkony pří aplikaci OVD (bezpečnostní prvky) na bankovky, úřední dokumenty a také v oblasti ochranných známek.

Král je jenom jeden – to je heslo švýcarské společnosti Gietz! Tento stroj je od svého prvopočátku určen pouze na horkou ražbu, a proto je doveden téměř k dokonalosti.

1. Až 8 000 archů za hodinu
Maximální produkční rychlost dosahuje produktivity vyšší o 50 až 100 % vyšší, než u konkurenčních strojů, se zachováním nejvyšší kvality horké ražby a embossování.

2. VACUFOIL
Patentovaný transportní systém VACUFOIL umožňuje zpracovávat foliové cívky s velkým průměrem při zachování maximální výrobní rychlosti – a to při plném pohybu fólie po celé ploše lisu – bez jakýchkoliv omezení provozní rychlosti.

3. 100 % kompatibilní s nejnovějšími tiskovými formáty
Formát 1060 x 760 mm zahrnuje všechny zavedené a nové formáty ofsetových tiskových strojů ve formátu B1.

4. Tlak až 350 tun
Maximální tlak pří plné produkční rychlosti pro nejvyšší úroveň přidané hodnoty při procesu horké ražby a embossingu.

5. Přidržení pod tlakem
Díky vyspělému lisovacímu mechanizmu nabízí stroje Gietz jedinečnou možnost přidržení fólie pod tlakem. Doba přidržení 1 může být zvýšena o 64 % bez zastavení a bez ztráty rychlosti. Doba přidržení 2 umožňuje, aby fólie zůstala pod tlakem až 2,5 sekundy. Jedná se o nejdůležitější parametry pro jemné vyladění bezchybné ražby horkou fólií.

6. Inteligentní registr
Patentovaný registrační systém SMART kompenzuje nepřesné řezy archů, přísuv listů a zkreslení listů prostřednictvím zarovnání a registrace listu čtením tiskových značek nebo okrajů listu.

7. OVD technologie (tisk hologramů)
Pro aplikaci jednoobrázkových hologramů a nebo celých proužků pro bezpečnostní průmysl, Gietz je dlouhodobě znám jako osvědčený dodavatel špičkových technologií.

8. Základní kompetence a životnost
Již více než 50 let se společnost Gietz specializuje na lisování fólií a stroje Gietz jsou vyráběny přímo od základu jako stroje pro horkou ražbu a embossing. Uživatelské zkušenosti se stovkami strojů byly důsledně začleněny a integrovány do jejich designu. Gietz je Gietz – jejich horká ražba a embossing poskytují nejvyšší kvalitu a tvrvá často více než 20 let, než je potřeba první generální oprava.

9. Poměr cena/výkon
Nejvyšší kvalita horké ražby, maximální produkční rychlost, extrémně dlouhá životnost stroje a vysoká spolehlivost. Stroje Gietz jsou dobrou investicí.

10. Špičkový produkt pro profesionály
Stroje pro horkou ražbu Gietz jsou uznávány polygrafickým průmyslem po celém světě jako přední odborník pro profesionály ve svém oboru.