Stroje

Gietz FSA 870 Compact

Automatický stroj na horkou ražbu – FSA 870 Compact. FSA Compact se používá na horkou ražbu fólie na skládané krabice, například v oblasti potravinářství ( čokolády, sladkosti) nebo v nepotravinářské oblasti (kosmetika, tabák), jakož i při výrobě tiskovin (vizitky, štítky nebo časopisy). FSA 870 je také nejlepší volbou pro bezpečnostní průmysl. Stroje Gietz jsou schopny plné prokázat své flexibilní výkony pří aplikaci OVD (bezpečnostní prvky) na bankovky, úřední dokumenty a také v oblasti ochranných známek.

Král je jenom jeden – to je heslo švýcarské společnosti Gietz! Tento stroj je od svého prvopočátku určen pouze na horkou ražbu, a proto je doveden téměř k dokonalosti.

1. Spolehlivost, rychlost, přesnost
FSA 870 je znám pro svoji maximální přesnost, vynikající kvalitu ražby a vysokou produkční rychlost

2.Rychlá změna zakázky
Snadný přístup k fóliím a raznicím, které lze rychle vyměnit a upevnit.

3.Optimální formát archu
Všechny standardní tiskové stroje ve formátu B2 jsou pokryty optimálním formátem 870 x 560 mm. Případně 870 x 600 mm ve volitelné verzi ESS.

4.Podélný a příčný posun fólie
Fólie může být přiváděna do lisu ve směru pohybu archů a nebo příčně. Díky tomu může docházet k ušetření fólie a snižování nákladů ražby.

5.Odvíjení fólie
Odvíjení, které je kontrolováno průměrem role nebo externě, je ovládáno pneumatickou brzdou pro 1 „a 3“ jádra zaručující precizní a hladké posouvání fólie.

6.Přidržení pod tlakem
Standardně nabízí FSA 870 Compact dobu přidržení pod tlakem o 25 % delší, než nabízí konkurence. To umožňuje nižší lisovací teploty a také nižší lisovací tlak. Doba přidržení může být dále prodloužena až na maximální 2,5 sekundy. Takto dlouhá doba tlaku se využívá například pro hlubokou, velkoplošnou ražbu fólie a embossing.

7. OVD technologie (tisk hologramů)
Pro aplikaci jedno obrázkových hologramů a nebo celých proužků pro bezpečnostní průmysl, Gietz je dlouhodobě znám jako osvědčený dodavatel špičkových technologií.

8. Základní kompetence a životnost
Již více než 50 let se společnost Gietz specializuje na lisování fólií a stroje Gietz jsou vyráběny přímo od základu jako stroje pro horkou ražbu a embossing. Uživatelské zkušenosti se stovkami strojů byly důsledně začleněny a integrovány do jejich designu. Gietz je Gietz – jejich horká ražba a embossing poskytují nejvyšší kvalitu a trvá často více než 20 let, než je potřeba první generální oprava.

9. Poměr cena/výkon
Nejvyšší kvalita horké ražby, maximální produkční rychlost, extrémně dlouhá životnost stroje a vysoká spolehlivost. Stroje Gietz jsou dobrou investicí.

10. Špičkový produkt pro profesionály
Stroje pro horkou ražbu Gietz jsou uznávány polygrafickým průmyslem po celém světě jako přední odborník pro profesionály ve svém oboru.