Stroje

Lepička kónických krabiček Gietz HTF 940

Lepička HTF od společnosti Gietz je navržena pro lepení kónických krabiček. Potištěné kusy jsou lepeny a formovány na kónické krabičky s/bez víka, boxy na jídlo nebo například hamburgerové krabičky. Stroj zvládá zpracovat všechny běžné typy jak hladké, tak vlnité lepenky.

Mnoho desetiletí zkušeností v konstruování strojů na formování lepenky spolu s praktickými znalostmi získanými od zákazníku, umožňuje společnosti Gietz nabízet stroje, které jsou všestranné a vysoce produktivní. Tyto stroje mohou být v průběhu času modernizovány, aby splňovali nejvyšší nároky svých majitelů v jakoukoliv dobu.

1. Až 12 000 ks za hodinu
Tento vysoce produktivní stroj dokáže udělat až 12 000 přírazů formovacího kolene za hodinu.

2. Modulárně dovybavitelný stroj
HTF může být dodatečně vybaven dalšími opcemi. Například stanice pro ohýbání horních okrajů krabiček nebo plazmovými tryskami pro úpravu potahovaných archů.

3. Vysoká produkční bezpečnost v nakládací jednotce
Pneumaticky ovládané nakládání archů zajišťuje nejvyšší spolehlivost a bezpečnost produkce.

4. Výběr lepícího systému
Ať už je potřeba 2/4/6 nebo 8 bodové lepení, HTF nabízí zákazníkům kompletní volbu lepícího systému. Stroj může být vybaven jednotkami jak pro disperzní lepení, tak jednotkami pro hot-melt.

5. Inteligentní pohyb formovacího kopyta
HTF může být dodatečně vybaven dalšími opcemi. Například stanice pro ohýbání horních okrajů krabiček nebo plazmovými tryskami pro úpravu potahovaných archů.

6. Uživatelsky přívětivý
Výkyvné zařízení umožňuje snadný přístup, rychlé a pohodlné nastavení tvarovacích stanic. Horizontální vykládání kónických krabiček v optimální pracovní výšce zjednodušuje odebírání hotových produktů během výroby.

7. Krátký čas nastavení
Pro veškeré krabičky je možno připravit speciální formovací sadu, která velmi výrazně ušetří čas pro přenastavování zakázek. Každá tato formovací sada je vyrobena přímo ve společnosti Gietz tak, aby plně odpovídala požadavkům zákazníka.

8. Vysoká spolehlivost a výdrž
Od roku 1968 vyrábí společnost Gietz stroje pro vytváření kónických krabiček. Toto know-how společně s praktickými zkušenostmi od stovek uživatelů je implementováno při konstruování stroje HTF. Navíc, velmi pevná a robustní konstrukce stroje zaručuje dlouhou životnost.

9. Poměr cena/výkon
Nejvyšší kvalita tvarovacích a lepících systémů. Maximální produkční rychlost, stejně tak jako kvalitní odolná konstrukce – to všechno je Gietz.

10. Špičkový produkt pro profesionály
Stroje pro formování a lepení kónických krabiček od společnosti Gietz jsou uznávány polygrafickým průmyslem po celém světě jako přední odborník pro profesionály ve svém oboru.