Stroje

Vysokorychlostní děrovací stroj na kroužkovou vazbu

Tento stroj je dokonalým nástrojem pro vyřezávání děr do všech druhů poznámkových bloků, periodik, kalendářů a dalších. Speciálně pro široký a lisovací papír. Tento stroj kombinuje výhody efektivnosti spolu s rychlým, jednoduchým a bezpečným ovládáním a také širokou škálou papírů ke zvýšení produktivity. Děrování s tímto strojem je opravdu velice jednoduché.

Papír je uložen v nakladači, kde je přitlačován k hraně, aby byl celý stoh dokonale vyrovnán. Tento stoh je automaticky posouván nahoru k nakládací hlavě, kde je savkou seshora brán papír. Papír je celým strojem poháněn pomocí dvou běhounů. Před samotným lisem, kde dochází k vyrážení požadovaných děr, je papír znovu vyrovnán pomocí automatického dotlačení k hraně. Po vyseknutí je již proděravěný papír dopraven do pravé části těla stroje, kde se nachází automatický vykladač. Jelikož je tento vykladač umístěn pod povrchem stroje, kde jsou běhouny, dochází tak ke značnému ušetření místa. K dopravení papíru pod tyto běhouny dochází díky použití válce, který otočí směr běhu papíru. Vykladač je také automatický a postupně vytváří stoh papíru, s kterým sjíždí směrem dolů. Je zde opět automatické vyrovnávání za pomocí přitlačení papíru k hraně. Horní část stroje je opatřena bezpečnostními kryty. Stroj je ovládán pomocí dotykové obrazovky, kde je možné nastavit rychlost, zapnout/vypnout sání nakladače a mnoho dalších funkcí.

1. Široká škála rozdílných velikostí papíru, do kterého mohou být vyseknuty díry. Maximální děrná šířka je 600 mm a maximální síla papíru je 3 mm.

2. Snadná ovladatelnost a vysoká bezpečnost.

3. Na žádost lze dodat modul na speciální děravění pro požadovanou velikost papíru.

4. Vysoká kvalita děravění bez nechtěného sklonu a přesná pozice ražení.

Max. formát archu 550 x 600 mm
Min. formát archu 120 x 100 mm
Maximální děrovací tloušťka 3 mm
Váha papíru 60 – 350 g/m²
Rychlost děravění Až 7 200 děr/hod
Výkon 3PH 380V 50HZ
Rozměry (DxVxŠ) 2 000 x 1 300 x 1 200 mm
Celková hmotnost 1 600 kg