Nová instalace našeho řezacího plotru s automatickým nakladačem

S radostí Vám oznamujeme, že v nedávné době proběhla první instalace našeho řezacího plotru v České republice.

Ke koupi se rozhodla tiskárna ZEMAN ART, která sídlí v Ostravě. Stejně jako i my v tomto stroji vidí velký potenciál, a to zejména díky funkci automatického nakládání. Není tedy potřeba, aby u něj neustále stál operátor a vkládal jednotlivé archy. Díky tomu dochází k zvýšení efektivnosti výroby, protože operátor může vykonávat více funkcí současně.

Tento řezací plotr je menších rozměrů. Je ideálním nástrojem jak pro digitální tiskárny, tak také pro výrobce krabiček k vyřezávání vzorků pro zákazníky. Hodí se jak pro malé, tak středně velké zakázky.

2

Mezi jeho funkce patří řezání, bigování, perforace, nařezávání etiket a další. Tato široká nabídka jednotlivých možností je zajištěna díky široké sadě řezacích nástrojů, které jsou ke stroji dodávány. Jeho nastavení je velmi jednoduché. Veškeré operace se totiž řídí z počítače. Plotr pracuje se všemi běžnými formáty souborů, které jsou používány v tiskárnách.

1

Instalace zabere pouze pár hodin, protože stroj stačí prakticky pouze zapojit do elektrické sítě a propojit s počítačem. Zaškolení obsluhy je také velmi rychlé, protože valná většina nových informací se týká již známých a používaných softwarů. Jak pan Ing. Petr Chlup (ředitel Versotrade), tak pan Zeman (ředitel ZEMAN ART) byli spokojeni a došlo k bezproblémovému převzetí stroje.

Pokud se i Vám tento stroj líbí nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat naše prodejce