V říjnu 2020 Společnost Versotrade nainstalovala další výsek s horkou ražbou. Jedná se o pro nás speciálně vyvinutý stroj s úpravou pro zpracování  papíru o hmotnosti 70 g/m2 .  Společnost Tisk Pálka se mimo jiné zabývá výrobou precizních etiket pro vinařský průmysl a stroj pořídila pro zefektivnění procesu ražby horké folie. Při koupi stroje šli tedy přímo za námi, protože jsme na trhu jediní kdo zpracování takto tenkého papíru na trhu umožnuje, tak aby byla zachována perfektní přesnost výroby.

Stroj zvládá horkou ražbu při použití až 3 folií . Každá tato folie má nezávislé odvíjení. Co se týká rychlostí, tak horkou ražbu může razit až do rychlosti 6 000 archů za hodinu a výsek dokonce až 7 000 archů za hodinu. Maximální formát je B2. Další zajímavostí je, že stroj je prostorově nenáročný. Na délku měří pouhé 4 metry a na šířku něco málo přes 2 metry. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří bojují s prostorem.

Vytažení z kontejneru za pomocí autojeřábu a nastěhování na místo bylo za dopoledne hotové a ještě tentýž den jsme uvedli stroj do provozu. Následující den probíhalo školení obsluhy na výsek. Školení jsme provedli již na ostré zakázce pro zákazníka a sjeli prvních 10 palet. Následující den jsme obsluhu vyškolili na horkou ražbu a začali s výběrem a odzkoušením folie na náročnou opakovanou zakázku, která byla pro našeho zákazníka klíčová. Se správnou folií  a podkladem byla pak zakázka snadná.

Oficiální předání stroje proběhlo poslední den. Věříme, že tento stroj bude plnit svůj účel k maximální spokojenosti zákazníka.

 

Pokud vás tento stroj zaujal, neváhejte kontaktovat naše prodejce.