Při produkci obalového materiálu a především větších kartonů naráží zákazníci na problém s pomalým odběrem kusů ze stroje. Jinými slovy stroj není vytížen na 100% a nemůže vyrábět plnou rychlostí, protože obsluha nestíhá produkty odbírat a stohovat. Často dvou až tří členná obsluha nemůže stíhat rychlou produkci stroje a na vykladači tak dochází k úzkému místu kde se produkce hromadí.

Automatický páskovací stroj SMB COR 850

Páskovací stroj výrobky po vložení stlačí ze všech směrů a následně aplikuje pásku a vytvoří stoh. To vše je automatické není nutné předtím produkty jakkoli rovnat. Vše je velice intuitivní na ovládání a změna formátu na jiný trvá méně než 2 minuty. Stroj je nenáročný na údržbu a vysoce výkonný.

Pokud se zapojí automatický páskovací stroj SMB COR za vaši linku výrobce uvádí navýšení produkce linky až o 60%. Nejen že bude moci stroj běžet větší rychlostí, ale práce bude snadnější i pro obsluhu a vyvarujete se nákladům na nekvalitu. Zkuste si spočítat kolik to je, pokud by se produkce navýšila jen o 20%. Obsluha u vykladače nebude stresovaná, že nestihá odebírat a výroba bude plynulejší.

Prohlédněte si náš produkt SMB COR 850

Zaujala vás aplikace SMB COR 850? Ozvěte se nám

Rádi vám sdělíme více informací a nabídneme aplikaci u Vás.