V dubnu 2020 společnost Versotrade nainstalovala novou lepičku krabiček Serto Cor 160 K4 Semimatic od společnosti Versor. Tato lepička je schopná složit krabici o max. šíři 1600 mm a délky max. 1500 mm nebo min. 200/150. Zvládá 1-bodové až 4-bodové krabice. Přednost této lepičky je vícestupňový vyrovnávací systém, který redukuje počet zmetků na minimum. Lepička je v poloautomatickém provedení, což výrazně zkracuje dobu nastavování stroje při přechodu mezi zakázkami. K tomuto stroji byla dodána lepicí jednotka americké značky LEARY, která je špičkou ve svém oboru.

Obsahuje funkce automatického odpočtu kusů, nastavení délky a fotoelektrické korekce pro kontrolu podávání. Vyznačuje se tuhou konstrukcí, vysokou rychlostí a efektivitou, přesným řezáním, snadnou obsluhou a stabilitou provozu.

Jelikož se jednalo o další instalaci po panu Lelkovi, tak instalace probíhala v přísné karanténě a technici z Versoru nemohli přes hranice. Jedná se o sedmnácti metrový stroj rozdělený do sedmi dílů a všechny části musí být v absolutní rovině a elektrotechnicky propojené servomotory s hlavním rozvaděčem. K takové rozsáhlé instalaci a technicky složité lepičky je potřeba kvalifikovaný tým servisních techniků. Okolnosti byly neústupné a museli jsme vyřešit absenci polských techniků vzdálenou pomocí. Náš servisní tým nečekal a s „přítelem na telefonu“ začali montovat lepicí stroj. Po 14 dnech se instalace úspěšně zakončila a zaměstnanci z Inapy mohli začít seznamovat s novou lepičkou. Školení nebyl problém, protože zaměstnanci mají podobný stroj menšího formátu. Osvojili si akorát novou technologii skladby čtyřbodové krabice.

Kompletní nastavení pro první zakázku bylo pro ně hračkou a dokonce se hned zkraje jela ostrá výroba s vynikajícími výsledky. Toť ke kvalitě značky Versor.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o stroje neváhejte kontaktovat naše prodejce.