Rok 2023 byl pro naši společnost bezesporu velmi úspěšným a zároveň cestovatelsky náročným.

Společně s kolegy jsme se vydali hned na několik veletrhů a výstav, abychom si udrželi přehled o novinkách v oboru. Hned v únoru jsme společně s našim dodavatelem boxmakerů navštívili německý veletrh CCE v Mnichově. Zde jsme se zaměřili na prezentaci strojů pro zpracování vlnité lepenky, Boxmaker BM2508 SE a BM2508 PLUS. Stroje pro výrobu krabic se nyní těší velké oblibě u mnoha našich zákazníků. Pro rok 2024 se navíc chystají inovace, které vám určitě rádi předvedeme.

Duben byl ve znamení pražské výstavy REKLAMA POLYGRAF.

Zde jsem v roli vystavovatelů oslovili množství nových zákazníků a předvedli celkem 4 stroje. Jednalo se o dva flat-bed plotry od společnosti JWEI, linku pro kalendářovou vazbu a aplikátor oboustranné lepící pásky. Aplikátor pásky byl horkou novinkou na trhu a dle předpokladu našel nového majitele již v průběhu výstavy. S pracovní plochou 1000 mm a až 4mi aplikačními hlavami výrazně usnadňuje práci v dokončovací post-press výrobě.
Pražská výstava byla velmi úspěšná, kde jsme zažili mnoho zajímavých setkání s novými i stávajícími zákazníky.

Už v květnu jsme se znovu podívali do Mnichova, abychom navštívili veletrh FESPA Global print Expo 2024.
Setkali jsme se zástupci našich předních dodavatelů, například společností JWEI, která se zabývá výrobou kvalitních řezacích flat-bed plotrů. Společnost zde prezentovala novinku na trhu, plotr z role na roli, který přináší další možnosti do výroby. Velice přesný výsekový plotr roll-to-roll zpracuje např. nálepky, výřezy a mnoho dalších.
V Mnichově jsme si prohlédli novinky oboru, vypili velké množství kávy a načerpali inspiraci pro další měsíce.

 

Začátek podzimu nás nalákal na největší evropskou výstavu, LABEL EXPO v Bruselu. Zde jsme se setkali s dodavateli, zorganizovali předvedení několika strojů pro naše zákazníky a rozhodli se, že sezónu zakončíme návštěvou jednoho z největších světových veletrhů vůbec.

V listopadu tak odletěla delegace z naší společnosti do čínské Shanghaje na ALL IN PRINT 2023.

I zde se setkali se zástupci našich dodavatelů, s některými po několikaleté odmlce, kvůli které nebylo možné jednoduše cestovat. I odsud jsem si odvezli několik tipů a novinek, které vám chceme představit v průběhu následujícího roku.

 

Pokud vás zajímá některý ze strojů, které jsme zde nastínili nebo se chcete dozvědět o novinkách v předstihu, neváhejte nás oslovit. Rádi si s vámi dohodneme schůzku či předvedeme již fungující stroj u některého z našich laskavých zákazníků v Česku nebo v zahraničí.