Další stroj na výsek a horkou ražbu v České republice nainstalován naší firmou

Společnost Versotrade dodala a nainstalovala výsekový stroj s horkou ražbou do firmy Astroprint. Tento stroj byl nabídnutý především pro jeho kompaktní rozměry do menších prostorů. Míry stroje jsou 225 x 220 x 400 cm (ŠxVxD). Výhoda stroje je, že není „zbytečně“ velký a je využitý každý centimetr.

Stěhování proběhlo v pořádku, pouze s jediným zádrhelem. Problém byl se vstupními dveřmi, u kterých byly obavy, že stroj jimi neprotáhnou. Dveře byly široké 250 cm a výška dveří byla 230 cm. S nastěhováním stroje máme však již zkušenosti a vše dopadlo na výbornou. Námi objednaná stěhovací služba dokázala i těmito dveřmi protlačit stroj bez jakéhokoli zásahu do dveří. Také pracovní prostor pro nastavování kazet, raznic, planžety, podlepování apod. si tady vystačili s prostorem širokým 125 cm. Toť ke kompaktnosti stroje.

Stroj zvládá horkou ražbu při použití až 3 fólií. Každá tato fólie má nezávislé odvíjení. Co se týká rychlostí, tak horkou ražbu může razit až do rychlosti 6 000 archů za hodinu a výsek dokonce až 7 000 archů za hodinu. Maximální formát je B2. Přestože testování proběhlo na značně použitých výsekových formách, tak zákazník byl mile překvapen. Od použité výsekové formy se očekává, že budou nějaké nepřesnosti. Výsledné výseky byly nad očekávání a nebylo poznat, že je výseková forma použitá.

Instalace a zaškolování obsluhy stroje je rozdělená na dva dny instalace a tři dny na zaškolení obsluhy stroje. Školíme s asistencí technika z Šanghaje, kde v případě potřeby zajišťujeme tlumočníka do češtiny. Školení probíhá v přátelském duchu s důrazem na pochopení a samostatnosti obsluhy. Po třech dnech intenzivního školení si obsluha osvojila, jak přípravu výseku, tak i horké ražby.

V případě potřeby vyškolit novou obsluhu jsme schopní zajistit i doškolení. Jde nám o spokojenost zákazníka a vyžadujeme od našich strojů precizní výsledky. Proto osobně letíme do Šanghaje na přejímku stroje s požadavky a s testovacími vzorky. U dodavatele vyzkoušíme testovací vzorky a pokud je stroj v perfektním stavu a projde skrze přísné testy, můžeme stroj zabalit a expedovat k zákazníkovi. Zde v Astroprintu pracují se standardními papíry (200 – 450 g/m²), se kterými si náš stroj hravě poradí.

Pokud se i Vám tento stroj líbí nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat naše prodejce