Na konci září vyrazili zástupci vedení společnosti do německého Norimberku. Jeden z nejvýznamnějších evropských veletrhů s tiskařskými stroji FACHPACK 2022 se zde pravidelně koná již více než 40 let a my jsme rozhodně nemohli chybět. Jedná se totiž o jedno z nejprestižnějších evropských setkání v oblasti polygrafie.

Na veletrh dorazili účastnící z více než 90 zemí celého světa, a po tradičně nejvíce zastoupeném Německu zde figurovaly především společnosti z Rakouska, Itálie, Polska nebo Nizozemí. Zároveň se oproti ročníku 2021 mírně zvýšila i mezinárodní účast.

Naší strategií bylo maximálně využít potenciál, který veletrh nabízí. Tentokrát jsme se ale rozhodli prezentovat pouze omezené množství strojů z naší široké nabídky.

Na veletrh jsme proto připravili pro prezentaci stroj BM 2508 SE, který je vlajkovou lodí společnosti AOPACK. Vzhledem k tomu, že pro společnost AOPACK máme výhradní zastoupení pro celou Evropu, náš záměr se setkal s velkým úspěchem.

-stroj pro výrobu krabic BM2508SE-

K samotné společnosti AOPACK si dovolíme pouze krátké představení:

Čínský výrobce tzv. BoxMakerů sází především na multifunkčnost a možnosti rozšiřování svých strojů. Z jejich nabídky se tak dá poskládat opravdu univerzální stroj, který slouží pro výrobu až 100+ druhů a typů krabic

a krabiček. Je vhodný nejen pro koncového zákazníka, ale i pro výrobce, kteří ocení výrobní variabilitu – např. pro nábytkářské firmy nebo textilzpracující společnosti.

-názorné příklady, co vše lze s pomocí BoxMakerů vyrobit a složit-

 

Účast na FachPacku pak hodnotíme velmi pozitivně. Setkali jsme se s velkým množství potenciálních zákazníků z celého světa, získali zajímavé kontakty a v následujících týdnech budeme rozesílat přibližně 80 nabídek vážným zájemcům o spolupráci.

Věříme, že tento veletrh naší společnosti přinesl mnoho dobrého a pomohl nás více zviditelnit na evropském trhu.

Pokud vás zaujala naše nabídka a chtěli byste se o strojích BoxMaker dozvědět více, neváhejte nás oslovit.