V měsíci září tohoto roku se uskutečnila velká událost, a to instalace stroje Guowang C106 Y s horkou ražbou, který nabízí naše společnost Versotrade ve svém portfoliu.

Samotná instalace zabrala 3 dny.

První den se jednalo o „stěhování“ stroje. Musel se dostat z kontejneru, ve kterém byl přepravován z Číny přes oceán do Hamburku a následně železnicí do České republiky. Celého tohoto procesu se zhostili velice šikovní a hlavně zkušení pracovníci stěhovací firmy. Tito lidé za sebou mají již mnoho stěhování podobných strojů. Jejich specializací jsou totiž těžké stroje. Nebylo proto jediného důvodu se bát, že by se mohlo něco pokazit. Dokázali si poradit jak se členitým terénem, tak také bezproblémů zvládli vmanévrovat s tímto velkým automatickým výsekem do tiskárny, kde bylo opravdu málo místa. Po celou dobu měli stroj „pevně v rukou“ (čti na speciálních vysokozátěžových vozících) a přesně věděli, co je třeba dělat.

1

Druhý den a třetí den byl v režii čínského konstruktéra, který přijel až z Číny speciálně na tuto instalaci. Díky svým zkušenostem by byl schopen celý tento výsek zprovoznit naprosto sám. Nicméně v zájmu zkrácení času nutného pro samotné sestavení mu pomáhali naši servisní technici. Tento postup byl přínosný pro obě strany. Čínský inženýr nebyl na celý stroj sám a naši technici se dozvěděli detailní informace o celkovém fungování našeho výsekového automatu.

3

Po samotné instalaci mohlo začít zaškolení. Při školení obsluha měla možnost dozvědět se kompletní ovládání stroje a vyzkoušet si všechny funkce. Nejprve se Prošly se jednotlivé funkce stroje – výsek, horká ražba a slepotisk.

6

Po zaškolení obsluhy nezbývalo nic jiného, než předat stroj. Obě strany byly spokojeny a firma Versotrade se těší na další spolupráci.

7

Pokud se i Vám tento stroj líbí nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat naše prodejce