Ve dnech 24. – 26. září 2018 proběhla v německém Norimberku známá výstava Fachpack.
Protože firma Versotrade a její zaměstnanci chtějí držet krok s dobou a být informovaní o nejnovějších trendech a strojích, nemohli na této výstavě chybět.
I když je tato výstava zaměřená spíše na obaly ze všech druhů odvětví, z oblasti packagingu bylo možno vidět mnoho velice zajímavých strojů. Svůj stánek zde měla také firma Versor , která je výrobcem lepiček krabiček, a také hlavně obchodním partnerem společnosti Versotrade.

1

Na stánku Versoru bylo možno vidět dva stroje, které na sebe byly napojeny. Prvním strojem je 100 % kontrola obrazu EyeC. O tomto úžasném zařízení, které Vám zaručí, že ve Vaší finální produkci nebude ani jedna chyba, jsme psali v tomto článku.
Druhý stroj se jmenuje BrailMatic a jak již sám název napovídá, tak se jedná o modulární stroj pro Brailovo písmo (text pro slepé). Tento modul je možno dokoupit například jako opci k lepičce krabiček Passio. Tyto dva stroje byly v průběhu výstavy mnohokrát spouštěny, aby zájemci mohli vidět, jak tyto stroje fungují.

3

Pro návštěvníky zde bylo mnoho školených odborníků jak ze strany Versoru, tak ze strany naší firmy Versotrade. Výklad jste mohli slyšet například v Němčině, Polštině, Češtině, Angličtině nebo také Holandštině.

4

Zákazníci, kteří již tyto stroje a také ostatní produkty Versor znají, zde byli stánek navštívit a přátelsky se pozdravit a popovídat. V některých případech došlo také k podpisům smluv.

Zaměstnanci firmy Versotrade na této výstavě nakontaktovali mnoho nových jak zákazníků, tak také možných nových a velice zajímavých dodavatelů. Pokud Vás tedy zajímá, jak se bude Versotrade portfolio produktů měnit a rozrůstat, sledujte tento web. Společnost Versotrade chce být flexibilní společností, která nabízí takové produkty, které jsou jejím zákazníkům ku prospěchu.

Takto tedy Versotrade prožil výstavu Fachpack.

Pokud se i Vám tento stroj líbí nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat naše prodejce